כללי

Uniqlo

בשנההאחרונהאתםחוזריםלזהכלהזמןקיץ, חורף, סתיו

מעילי Uniqlo – לגברים ונשים…נתתי לכם איתות (הוראה) להירשם לרשימת הדיוור של יוניקלו – ומי שנרשם מחזיק ביד עכשיו קוד קופון בשווי 10 דולר. למי שטרם עשה זאת – מומלץ לכם לעשות – כנסו לאתר של  Uniqlo – ליחצוכאן רדו למטה ובתיבת ״ רישום לרשימות דיוור״ הכניסו את המייל שלכם ולאחר כמה זמן תקבלו קוד אישי הכולל קופון של 10 דולר הטבה בקנייה מעל 75 דולר.

יש כמה אופציות לנושא – לטוס ולהביא איתכם – הכי פשוט והכי טוב! אין כמו טיול לחו״ל… חבר או משפחה שיעשו ״טובה״ – ובאמת זו טובה קטנה – המעילים לא שוקלים כלום וקטנים בנפח… בקטנה. וכמובן למי שרוצה עצמאות – מוזמן להזמין מחו״ל – מכיוון שאין לחברה אפשרות שילוח ישיר לחו״ל חיפשתי בשבילכם את האופציה הטובה והיעילה ביותר. ולצורך כך חברנו שוב פעם לחברת DealTas כדי לייצר לכם אלטרנטיבה יעילה וממוקדת וטובה.

למי שאין חשבון –DealTas וכתובת אישית בארהב – זה הזמן לפתוח חשבון – bit.ly/DealTas

וזו ההצעה –

 • אתם פותחים חשבון ב- DealTas – כאן – bit.ly/DealTas
 • נכנסים לאתר של יוניקלו – www.uniqlo.com
 • בוחרים לכם מעיל
 • שולחים לכתובת האישית שלכם וכשהמעיל יגיע תקבלו הודעה – תיכנסו להשלים את תהליך ההזמנה/משלוח לארץ – תזינו את הקוד קופון הייחודי למבצע ושמוצע רק לחברי הקבוצה – ״ כזה אני רוצה ! I Need It״  במחיר מיוחד של 15 דולר בלבד למעיל ( או 18 דולר למעיל וסט גרביים… כבר תבינו למה…)  או 15 דולר למעיל הראשון ו-8 דולר לכל מעיל נוסף (טוב רק במידה ואתם מזמינים 2 מעילים לילדים שהם מתחת לרף המס -75 דולר) – והמעיל בדרך אליכם במחיר הכי אטרקטיבי בישראל!

** עדכון 27/10/17 – לאור הבקשות והביקוש – להלן עדכון שיענה לכם על מה שביקשתם –

 • מעיל (אלה שנכנסים לנרתיק – הקלים והדקים) – 15 דולר משלוח
 • מעיל (אלה שנכנסים לנרתיק – הקלים והדקים) – פלוס עד 2 פריטים – גרביים דקות או טישרט (כלומר תוכלו לשלוח סט גרביים פלוס טישרט או 2 טישרטס…) – 20 דולר משלוח
 • מעיל ארוך (מהסדרות שנכנסות לנרתיק בלבד) – 20 דולר משלוח.
 • מעיל ארוך (מהסדרות שנכנסות לנרתיק בלבד) – פלוס עד 2 פריטים – גרביים דקות או טישרט (כלומר תוכלו לשלוח סט גרביים פלוס טישרט או 2 טישרטס…) – 25 דולר משלוח

זה יענה לכם על כל הבקשות. אני מקווה…

קופון השילוח והמבצע (ineedituniqlo) בתוקף עד ה – 15/1/18 * לאחר מכן תוכלו להשתמש בקוד קופון של חברי הקבוצה (ineeditdealtas20)

 המוצרים והמחירים : 

מגוון מעילי ה Ultra Light Down Jacket או Ultra Light Down Parka – לגברים/נשים/ילדים ואלה בלבד (אתם יכולים כמובן לשלוח מה שתרצו – אבל במסגרת המבצע והקופון – ההטבה בשילוח המוזל הינה רק לסדרות המעילים הללו – הקלים והמעולים – שנכנסים לנרתיק).

מחיר המעילים – 59-79 דולר למבוגר או 39 דולר לילדים. עלות המשלוח במבצע לחבר הקבוצה (כזה אני רוצה) – רק 15-25 דולר (תלוי ההרכב של החבילה) כולל הכל – לאיסוף בתחנות BOXIT ברחבי המדינה – במיקום הקרוב לביתכם… ככה לא תיאלצו לחכות לשליח או הוא לכם (שבעצם לא יחכה… ותתעצבנו…)

בנוסף, במידה ועשיתם מה שאמרתי – יש לכם ביד קופון של 10 דולר הטבה על קנייה מעל 75 דולר. ולכן שיכללנו עוד יותר – יש את המעיל הפופולרי ביותר של החברה ה- Ultra Light Down Jacket – שמחירו כ 69 דולר ולכן הקופון לא יעבוד לכם… בשביל זה תוכלו להוסיף עוד 2  (מסדרת HEATTECH) או 3 (ה״רגילות״) וכך הקופון נכנס לתוקף ואתם נהנים כפליים! גם מעיל, גם גרביים וגם הנחה!   ** על שילוח של מעיל בלבד תשלמו 15 דולר עד לישראל – על שילוח של מעיל ו-2 או 3 זוגות גרביים (מהבאנדלים המוצעים) תשלמו 18 דולר משלוח.

** עדכון 27/10/17 – בסופש הזה יש גם הנחה על סדרת Parka (מחיר של 59 דולר במקום 79!) פלוס יש לכם משלוח חינם בתוך ארהב למשך הסופש בלבד! תנצלו את זה!

לסיכום – (עודכן ב 27/10/17 – לאחר פרסום המבצע של יוניקלו – משלוח חינם בארהב) –

אם תזמינו מעיל ב 59 דולר משלוחיעלהלכם 5 דולרבתוךארהב * בסופש זה (27-29/10) יש משלוח חינם באתר יוניקלו * ומשם לארץ ב 15 דולר – סהכ 74 דולר. או שתוכלו להוסיף לחבילה גרביים (נניח תבחרו את הגרביים המעולות HEATTECH – זוג ב 9.9 דולר) – ואז החישוב – 79 שווי מוצרים, שימוש בקופון יוריד ל 69 דולר פלוס 5 דולר משלוח פלוס 15 דולר לשילוח לישראל – סהכ… כן…89 דולר.

אם תזמינו מעיל בשווי 79 דולר ותשתמשו בקופון הנחה – זה ייצא לכם 79 דולר פחות 10 דולר קופון פלוס 5 דולרמשלוחבתוךארהב (משלוח למחסני Dealtas) ומשם לישראל בעלות של 15 דולר – סהכ – 84 דולר עד אליכם ! פטור ממס. 295 שח.

כלומר אתם יכולים בסופש זה (27/10/17) להנות ממעיל Parka ב-74 דולר! ויש לכם ביד מעיל יוניקלו. או מעיל וגרביים…כולל הכל עד אליכם (BOXIT).

* חישבנו כל מיני קומבינציות שונות כולל אפשרות לשילוח של כמה מעילים ביחד – זה פחות משתלם (למעט מעילי ילדים שאז אפשר להזמין 2 מתחת לרף המס) כי אז נכנס עניין המעמ לתמונה שמוריד את הכדאיות. פיצול עדיף – כלומר אם אתם צריכים כמה חבילות – פשוט תזמינו בנפרד כל מעיל וגם במחסני DealTas ההתייחסות תהיה נפרדת לכל חבילה. זה הכי משתלם.

עקב ריבוי הקומבינציות שביקשתם – בעת קבלת ההודעה על הגעת הסחורה – מהאתר DealTas שילחו מייל חזרה לכתובת – hello@dealtas.com וציינו שאתם חברי קבוצת ״כזה אני רוצה!״ לטובת שילוח מוזל של המעיל – והם יטפלו במחיר בהתאם למחירים המוזלים הרשומים מעלה! 


כדי להקל עליכם – להלן הקישורים הישירים :

כניסהלאתריוניקלוכללילחצוכאן

18 תגובות בנושא “Uniqlo

    1. יש צורך ברישום לאתר יוניקלו והם שולחים בדרכ קופון הטבה אישי

     אהבתי

 1. קיבלתי מהם מייל ועניתי לכתובת Hello ונעניתי בכתובת ללא מענה

  This is an automated message. The mailbox is used to outgoing messages only.
  Pleas contact us at hello@dealtas.com, and we'll be happy to assist.

  You friends at DealTas 🙂

  אהבתי

    1. אל תשכח… שבת-ראשון… היום חוזרים לעבוד שם
     אל תדאג

     אהבתי

 2. חזרו אלי בשלושה מיילים, והסבירו לי שהקומבינציה שלי לא במבצע (שני מעילים לילדים + חולצה – ועדיין לא הגעתי לניצול של הקופון), חבל אבל, לא משנה העיקר שיגיעו מהר.

  אהבתי

  1. כמה יצא ביחד הקומבינציה ככה? כי אפשר לפצל למשלוח אחד של מעיל פלוס חולצה ומשלוח נוסף של מעיל בנפרד (אבל לא בטוח שכדאי – כי הקומבינציה לא שוקלת יותר מדי ואפנראה לי עדיף) – בנוסף יש לך את הקופון ineeditdealtas שמקנה לך 20% הנחה על משלוח ״רגיל״ – כלומר משלוח שלא עם קופון ייחודי כמו שעשיתי ליוניקלו וכו.

   אהבתי

   1. כשפרסמת את הפוסט הזה מעיל ילד עלה 39 דולר, ככה שני מעילים 79 דולר קופון של 10 מוריד ל69 + 5 דולר משלוח, חבילה סגורה.
    כשאני הואלתי סוף סוף להזמין , מעיל ילד ירד ל29 דולר שניים ל59, אז הבנתי שהקופון אבוד, אז הוספתי חולצה כי ראיתי שזה מה שמותר להוסיף (חוץ מגרביים) אבל עדיין לא הגעתי ליותר מ67 דולר.

    על המשלוח שילמתי מחיר מלא, 28 דולר כי הקופון החזיר לי שהוא כבר לא בתוקף.

    זהו.

    אהבתי

    1. האם תצטרך לשלם מעמ כי זה מעל 75 דולר? אני רוצה להסמין שני מעילים אבל יחד עם המשלוח זה מעל 75

     אהבתי

    2. את תשלמי מעמ רק אם ערך הסחורה נטו היא מעל 75 דולר. ללא קשר לשילוח.
     אם הסחורה מתחת – זה פטור ממיסים.
     אם הסחורה היא מעל 75 דולר – את תשלמי מעמ על הסחורה פלוס שווי המשלוח (שווי המשלוח לחישוב המיסים הינו 5$ לקילו ולא מה ששילמת בפועל – כלומר במעילי יוניקלו שנניח הזמנת 2 יחידות זה שוקל בערך כ 1 קג ביחד – אז המעמ יהיה 17 אחוז משווי המעילים פלוס 5 דולר שווי לחישוב המשלוח — ושוב לדוגמא – אם המעילים יעלו 70 דולר והמשקל נניח כ 1 קג – אז המעמ יהיה 17% מ 75 …)

     אהבתי

 3. עשיתי עכשו הזמנה. קיבלתי הודעה שההזמנה שלי לא יכולה להתבצע. לחצתי שוב על בצע הזמנה ושוב קיבלתי אותה הודעה. אך למרות זאת קיבלתי שתי הודעות חיוב מכרטיס האשרי , כלומר חייבו אותי פעמיים.
  החיוב היה צריך להיות פעם אחת בסך 74.90 $, וחוייבתי פעמיים בסך 75.90 $..
  מה עושים ???

  אהבתי

   1. תודה על התגובה המהירה, יתכן ואכן לא נוצר חיוב, אך בינתיים ההזמנה שלי נמחקה ואני לא מצליחה לשחזר, אני מגיעה למעילי יוניקלו במחיר 99 $, השאלה אם עדיין המבצע תקף..

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s