כללי

עגלות, כסאות בטיחות ובוסטרים – מארהב עד אליכם

לאור הבקשות החוזרות ונשנות והאכזבות שכל פעם אתם נתקלים בלנסות לאתר עגלה או בוסטר או כסא בטיחות שנשלח לארץ במחיר נורמלי – ואז בעצם מצמצמים לעצמכם את המבחר עד לכמעט אפס – פניתם אליי לא מעט שאנסה לחשוב על פתרון או דרך להשיג את הדברים עד הבית.

מי שמכיר אותי יודע שאני פחות אוהב להשתמש בחברות שילוח נפרדות מהחברה שמוכרת (כלומר לא לשלוח באופן ישיר מהמוכר) ונוהג להמליץ שבמקום שיש פתרון ישיר – הוא עדיף. ואיפה שאין פתרון כזה אז רק אז להשתמש בחברות השילוח.

מזה זמן רב אני בפינג פונג עם מספר גורמים כדי לנסות לארגן פתרון יעיל, איכותי ואטרקטיבי – גוף אחד שיבין על מה אני מדבר וייתן מעבר למחיר טוב – גם שירות טוב ויראה איתי עין בעין את הדברים כמו שאני רואה אותם – שירות, אחריות, תשומת לב לפרטים הקטנים, הבנה של חסמים פסיכולוגיים ברכישה באינטרנט וכו – ואני חושב שמצאתי.

אז ביחד עם חברת DealTas אני שמח להציג לכם פתרון שתפרנו במיוחד לחברי הקבוצה – שילוח קבוצתי מוזל ממוקד לשלוש קטגוריות – עגלות ילדים, בוסטרים וכסאות בטיחות. אנחנו נעשה פיילוט ובמידה והפידבקים מכם יהיו טובים אני אמשיך איתם לדברים נוספים ותוכניות נוספות בעתיד – ומכיוון שהחבר'ה ב DEALTAS יודעים את זה (ולא הבינו למה אני עקשן בהתחלה…) אני בטוח שתקבלו פה פתרון משובח, איכותי וקשוב לצרכים שלכם.

ייבוא אישי בשילוח קבוצתי!

שילוח קבוצתי ומרוכז ע"י חברת DEALTAS לכלל חברי הקבוצה למוצרים הבאים – עגלות , כסאות בטיחות ו- בוסטרים – במחירים אטקרטיבים ובצורה ייחודית!

תקציר – שילוח של כל כסא בטיחות או עגלה או בוסטר – עד הבית – של כל דגם (גם כאלה שלא נשלחים ישירות) באמצעות חברת DEALTAS בעלות שילוח יחודית לחברי הקבוצה – כסא לרכב ב-99 דולר, עגלה ב-85 דולר ובוסטר ב-69 דולר. פרטים מלאים למטה.

DealTas

כדי לחסוך לכם – כרגיל – הכל מוכן כבר – הנה הקישורים למוצרים –

כסאות בטיחות –

Image result for INFANT CAR SEAT banner

Image result for Convertible CAR SEAT BANNER

Image result for INFANT CAR SEAT banner

 

 

עגלות – לכל הקטגוריה – http://amzn.to/2yYL2B5

עגלות

העגלות הסטנדרטיות – http://amzn.to/2xkb4BO

Image result for BABY STROLLER collection BANNER

 

העגלות ג'וגר – גלגלים גדולים – לפעילים שבכם – http://amzn.to/2y1ti9y

Image result for BABY STROLLER jogger BANNERImage result for BABY STROLLER jogger BANNER

 

בוסטרים – http://amzn.to/2kng6r5

Image result for KIDS CAR BOOSTER BANNER

 

תתחדשו!
בני

לכל הפרטים ומה עליכם לעשות :

 

 1. נרשמים ופותחים חשבון בחברת DEALTAS -קישור – http://www.dealtas.com/out/ineedit. באותו המעמד גם מקבלים כתובת בארה״ב אישית.
 2. מזמינים את המוצר, ושולחים אותו לכתובת האישית.
 3. DealTas תקבל את המוצר, תשקול ותמדוד אותו ובעל החבילה יקבל על כך הודעה למייל איתנו נרשם. במידה וחסרה חשבונית בחבילה, תקבלו בקשה להעביר אליהם דרך לינק ייחודי, ולאחר אישור החשבונית, החבילה תהיה מוכנה לשילוח.
 4. לפני תאריך השילוח הקבוצתי, נכנסים לחשבון האישי, בוחרים את המוצר המשתתף בשילוח הקבוצתי, עוברים לבחירת אופציות השילוח והתשלום. באופציות השילוח יש לבחור שילוח אקספרס ולהקיש את קוד הקופון הרלוונטי למוצר. קוד הקופון יוריד את עלות השילוח למחירים המיוחדים לקבוצה.
 5. זהו! החבילה בדרך ותגיע כ-7-10 ימי עסקים עם שליח עד הבית (מתאריך השילוח הקבוצתי).
תנאי השילוח הקבוצתי –
 1. השילוח ייצא בתאריך קבוע מראש – ולכן רק הזמנות שיגיעו עד ה- 21/10/17 ישתתפו במבצע! – אל תחכו ותקפידו לבדוק זמן שילוח ושהחבילה תגיע לפני ה-21 לאוקטובר על-מנת שתוכלו להנות מהמחיר הקבוצתי.
 2. מוגבל ליחידה אחת ללקוח ביבוא אישי.
 3. המחיר לא כולל 17% מע״מ ישראלי משווי המטען כולו (המוצר+$5/ק״ג פיזי) – הסבר למטה לגבי מיסים.
 4. ללא כפל מבצעים/הנחות/צבירת נקודות/הטבות. 
 5.  DealTas רשאית ע״פ שיקול דעתה הבלעדי לא להכליל מוצר בשילוח בקבוצתי.
 6.  לא ניתן לאחד עם חבילות נוספות.
 7. הזמנות שיגיעו לאחר יציאת השילוח הקבוצתי יהיו חייבים בעלות השילוח המלאה או שילוח חזרה לספק בעלות של $10 + עלות השילוח חזרה לספק.
מיסים ושאר מיני ירקות –
 1. מוצרים בשווי של עד 75 דולר יהיו פטורים מכל תשלום נוסף (למעט עלות המשלוח לארץ).
 2. מוצרים בשווי של 75 דולר ועד 1000 דולר – חייבים במס (ישראלי).
  לאחר קבלת החבילה במחסני DEALTAS ולאחר שתעבירו את החשבונית קנייה במערכת תקבלו הודעה שהחבילה מוכנה למשלוח ועליכם להיכנס כדי להשלים ולהסדיר תשלום – במעמד זה תקבלו את העלות של המשלוח (ואז להזכירכם עליכם להכניס את הקוד קופון הייחודי לקבוצה כדי להוזיל את המשלוח) – ושם יהיה כתוב לכם גם עלות המיסים שיש לשלם בגין החבילה – חשוב לציין – במסגרת המבצע לא ייגבו שום עמלות ושום עלויות שחרור וטיפול – גם אם החבילה תיפול לשחרור פרטני או ביקורת וכו – התשלום מיסים היחיד שייגבה מכם הינו המעמ וכו – ללא שום עמלות. שווי החישוב לתשלום מיסים מבוצע לפי שווי המוצר + 5 דולר לכל קילו וזהו (לא בשיטה הרגילה שאתם מכירים של שווי מוצר + עלות משלוח) – בחישוב זה עלות המיסים שתהיו מחוייבים תהיה נמוכה עד למינימום ההכרחי!   כלומר – לדוגמא – אם שלחתם עגלה בשווי 100$ והעגלה שוקלת 10 קילו – המס (מעמ) שתחוייבו בו הינו 17% מ- 150$ (100 דולר מוצר פלוס 5 דולר כפול 10 קילו = 50 דולר) – כלומר מעמ בשווי 25.5 דולר.

ברגע שהשלמתם את התשלום בגין עלות המשלוח פלוס המיסים – החבילה שלכם מוכנה סופית למשלוח – ומובטח שלא תשלמו שקל נוסף בגין העסקה – זה העלות הכוללת הסופית! גם אם היא תיפול לביקורת פרטנית או ביקורת בטחון או כל דבר אחר שהמכס או הרשויות ידרשו… 

עלויות משלוח ייחודי לקבוצה וקופונים למימוש – 

 • כסא לרכב (סל קל) – במחיר משלוח מדהים של – $99 – קוד קופון  – ineeditcarseat
  כסא בטיחות = סל קל / כסא בטיחות / פרימיום וכו
  לדוגמא –
  – סלקלים –  http://amzn.to/2xgICvw

  – כסאות – http://amzn.to/2xfwm3n
  – כסאות פרימיום – http://amzn.to/2xT5l2x
 • בוסטר (עם או בלי גב) – במחיר משלוח מעולה של – $69 – קוד קופון – ineeditbooster
  בוסטר = כסא שמורכב מ-2 יחידות (מושב וגב) או רק מושב – מוגדר לרוב בשם מוצר באמזון כ-… Booster –
  לדוגמא – בוסטרים – http://amzn.to/2kng6r5
 • עגלת תינוק/ילד יחיד – במחיר משלוח מעולה של –  $85 – קוד קופון – ineeditstroller
  עגלות = עגלות יחיד בלבד הבנויות מיחידה אחת, ללא עגלות תאומים – ללא מערכות מורכבות (עגלות שמגיעות עם אמבטיה בנפרד או סל קל וכו).
  למגוון העגלות באמזון – http://amzn.to/2yYL2B5

* לכל מוצר אחר (בקטגוריה הרחבה) – כגון עגלות תאומים או מערכות משולבות (לדוגמא עגלה עם יחידה נפרדת – סלקל או אמבטיה וכו) – גם למוצרים אלה תקבלו מחיר שילוח מאוד מיוחד אבל יש צורך ליצור קשר – באתר DealTas ולציין שאתם מקבוצה "כזה אני רוצה", לשלוח את הלינק של המוצר כד שיוכלו לחשב לכם במדוייק את המחיר – ושוב – תקבלו מחיר מאוד מאוד מיוחד לטובת המבצע (כל עוד זה נשלח במסגרת ה"שילוח קבוצתי")

הרעיון במבצע בעיקרו זה "לפתוח" לכם את המגוון לכזה שכמעט אין סופי ולא להיות מוגבל לעגלות או מוצרים שיש להם שילוח לארץ או שהשילוח שלהם במחיר שפוי…

לכניסה לכלל מגוון המוצרים – http://amzn.to/2xgQRMQ

למגוון העגלות – http://amzn.to/2yYL2B5

למגוון כסאות בטיחות – http://amzn.to/2ypcWsZ

למגוון הבוסטרים – http://amzn.to/2kng6r5

אגב – אתם יכולים לשלוח ל DealTas ומשם לארץ עגלות/בוסטרים וכו מכל חנות שתבחרו – לא חייב מאמזון (אבל אם כבר מאמזון – לפחות תיכנסו דרך הקישורים ששמתי פה… זו תהיה החזרת התודה שלכם על המאמץ…)

 

DEALTAS PROMO

7 תגובות בנושא “עגלות, כסאות בטיחות ובוסטרים – מארהב עד אליכם

 1. הי חברים. הזמנתי בוסטר מאמאזון אל הכתובת האמריקאית שלי בDEAL TAS וניסיתי להזין את קוד הקופון המתאים אבל קיבלתי שגיאה: קופון לא תקף 04
  האם למישהו זה קרה גם?
  עצות?

  אהבתי

  1. היי אבי, הקוד קופון כבר לא בתוקף… למזלך יש קופון בתוקף כרגע – לא רע בכלל שיביא לך את זה למחיר דומה – תשים MEM50 בקוד קופון – זבה 50% הנחה או MEM30 – 30%

   Liked by 1 person

   1. הי בני תודה על התגובה.
    שני הקופונים שנתת לא תקפים.
    האם אמורים להיות קופונים חדשים בקרוב?
    הייתי בטוח שזה מעין הסכם של INEEDIT וDEALTAS יחד..

    Liked by 1 person

    1. 50% אחרי הנחה על משלוח אקספרס זה יותר מ250$…
     בDEAL TAS אמרו לי שהבוסטר שהזמנתי תקף לFIX DEAL
     משהו לא נראה לי פה עם כל הקופונים האלה.

     Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s