גינה וחצר·כלי עבודה·כללי·לבית·מוצרי חשמל לבית

קטלנים נגד יתושים מבית ORITRAP

מאז 2018 – ההמלצה הכי טובה שלי כבר כמה קיצים! המוצר שניצח והחזיר לי את הגינה לשימוש בקיץ! ממליץ בחום רב!

קטלנים נגד יתושים מדהימים (ונוסו המון פתרונות…) – והשוס הגדול – הקטלן נגד היתוש האסיאתי הוא לא רק הכי טוב – הוא הפתרון היחיד למכה הזו! ועובד מעולה!
וכשהם 🦟 🦟 באים – אז גם המבצע המיוחד לחברי הקבוצה על קטלני יתושים חוזר!
אגב – היבואן הזה זו חברה עם תודעת שירות ללקק את האצבעות! תענוג לשתף איתם פעולה מזה שנים. אין חבר קבוצה (ואני מדבר על מאות!) שלא נתקל בצורך, ביעוץ, הסבר או הדרכה ולא קיבל סיוע מלא כולל טיפים – ויצא מרוצה מאוד! תענוג וכבוד לתודעת שירות כמו שלהם – בדיוק כמו שאנחנו ואוהבים.

הגנה מקיפה נגד יתושים מבית ORITRAP
במחירים מיוחדים לחברי הקבוצה

הכל במחיר מיוחדים בשיתוף פעולה רחב וחוזר עם היבואן לחברי הקבוצה
פירוט מלא, כולל הסברים מלאים – ניתן למצוא למטה על כל קטלן/מלכודת:

הקטלן Home & Garden במחיר של 290 שח עד הבית | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-63586 | קוד קופון – INEEDITKSP
הקטלן Professional במחיר של 470 שח עד הבית | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-93924 | קוד קופון – INEEDITKSP
הדגם הייחודי נגד היתוש הנמר האסיאתי Asian Tiger במחיר 649 שח כולל הכל עד הבית | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-63582 | קוד קופון – INEEDITKSP
– מלכודת משלימה לנמר האסיאתי לתוך הבית (נרחיב עליה למטה) במחיר מיוחד של 449 שח לחברי הקבוצה | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-139200  | קוד קופון – INEEDITKSP
זוג מלכודות הטלה ליתוש הטיגריס האסייתי ORITRAP Biogents BG-Gat במחיר מיוחד לחברי הקבוצה – 245 שח בלבד | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-136936 | קוד קופון – INEEDITKSP
– פתיונות / נורות ושאר מיני אביזרים בהנחה – ראו למטה בתחתית של כל מלכודת

שימו לב ! הערה חשובה: התאמת המלכודת לצרכים היא קריטית! ברוב חלקי הארץ – מישור החוף והשפלה שולט היתוש האסיאתי. המלכודת ליתוש הרגיל לא תפתור לכם את הבעיה. ההמלצה שלי (ושל המומחים) היא חד משמעית – לתפוס 2-3 יתושים לשים על דף לבן. לראות אם הם היתוש הטיגריס האסיאתי – רוב מכריע של הסיכוי זה שזה זה. אם אתם גרים במישור החוף / השפלה (ולאחרונה הוא התפשט לעוד אזורים) – ב 99% מהמקרים זה אסיאתי. ולכן מתחילים עם המלכודת הזו (בחצר) ורק לאחר מכן ממשיכים הלאה אם צריך (עוד אחד לכסות שטח גדול יותר או במידה ויש ממש מכה חזקה מסביבכם) או לשפר ביצועים במקומות עם יתושים רגילים וכו (ואז להוסיף את המלכודת הרגילה).

לכל המוצרים : https://ksp.co.il/cat/4786-7913
קוד קופון – INEEDITKSP

תתחדשו על הגינה והחצר שתקבלו בחזרה.


שאלות שחוזרות/חזרו על עצמן בשנים האחרונות בקבוצה:

שאלה: לפנים בית מה לקחת? האם ניתן לשים בחדרים?
תשובה
: לתוך הבית מומלץ הדגם הרגיל הקטן. לא צריך את הגדול והמלכודת האסיאתית לא מתאימה לתוך הבית (אופי העבודה שלה לא מאפשר שתעבוד בתוך הבית – הריח שיתפזר יקלע בבית כולו והיתושה לא תדע לאן להתעופף (למלכודת). מבחינת מיקום – מעבר להמלצות למטה (גובה, מיקום וכו) – מומלץ לשים את המלכודת בחלל שבין הסלון/חדרים. אין צורך בחדרים וכו ועדיף לא ממש בכניסה לסלון מהמרפסת/חלון וכו.

שאלה: רגע רגע, איזה סוג יתוש בכלל עוקץ אותי ומחרב לי את היום?
תשובה
: ניתן לזהות את סוג היתוש ע״י פעולה קצרה של לכידה/הריגה של 2-3 יתושים וזיהוי לפי הסממנים הבאים – bit.ly/Oritrapmosquitotype

שאלה: למרפסת בבית משותף – מה לקחת?
תשובה
: היתוש האסיאתי לא יידע לעוף לקומות גבוהות – אז מעבר לקומה 2-3 פלוס מינוס – הסיכוי הוא שאתם לא סובלים מהאסיאתי (ואם כן אז זה איזה יתוש אחד חזק ואמיץ אבל לא תופעה נפוצה). ולכן במרפסת בקומות מעל שנייה בערך – המלכודת הרגילה תספיק. תפסו לכם איזה 2-3 יתושים ותסתכלו עליו – אם הם מנומרים כזה – אז זה האסיאתי אם לא זה הרגילים.

שאלה: איזה שטח המלכודת הרגילה הקטנה מכסה? מה לקחת לחצר – הגדול או הקטן?
תשובה
: היצרן מצהיר על שטח כיסוי גבוה במכשיר אבל מניסיון מצטבר של היבואן ובגלל הבדלים בצורת השטח וכו – היבואן ממליץ על הקטן לחצר/גינה של עד 60-70-80 מ״ר. מעבר לכך – הגדול מומלץ יותר.

שאלה: קניתי את המלכודת האסיאתית, חיברתי ולמחרת המשכתי להיעקץ – מה עושים?
תשובה 
: קודם כל לפעולה של המלכודת צריך לתת זמן (שבועיים לערך) ובנוסף – מיקום מיקום מיקום – יש הסבר למטה – ניואנסים של 2-3 מטר ומיקום נכון ישנו את המשחק לחלוטין ואתם תנצחו. ראו טיפים למטה.

שאלה: האם במלכודות הרגילות יש חומרים מתכלים?
תשובה
: לא. למעט הנורה שמומלץ להחליף אחת לעונה/שתיים (תלוי משך שימוש וכו)

שאלה: במה מלכודת היתושים ORITRAP Home&Garden או הפרו טובה יותר מהקטלן שברשותי?
תשובה
: מלכודת היתושים ORITRAP® Home&Garden משתמשת ב-4 גורמי משיכה: אור אולטרא סגול באורך גל של nm 365, חום הנפלט מהנורות והמנוע, לחות וCO2 הנוצרים כתוצאה מתהליך הפוטו-קטליזה שמבצע המכשיר בעוד הקטלן הרגיל משתמש רק באור. בנוסף, המלכודת שואבת את החרקים לתוך מיכל איסוף ולא מפוצצת אותם ומפזרת את חלקיקיהם באוויר.

שאלה: האם לכבות את המכשירים בלילה?
תשובה
: לא. יש לתת למכשירים לעבוד רצוף לאורך כל העונה של היתושים.

לעוד שאלות / תשובות באתר היבואן – לחצו כאן

כמה טיפים אחרי מספר שנים של ניסיון וטיפים מהחברים מאוריטראפ:

– כן. יש מלכודות מתחרות. לא – הן ממש לא אותו דבר – למרות שהעיצוב דומה ולמרות שהכחול זהה – רובן לא באמת עושות פוטוקטליזה (חלקן רושמות שכן אבל בפועל לא), אין שום קטלן בשוק עם ההספק אוויר שאיבה כמו אלה ואיכות החומרים ממש רחוקה מלהיות דומה (אפילו בבסיס – הרשת – לא מחלידה, הפלסטיקה וכו)

– מיקום מיקום מיקום – זה נכון בנדל״ן – פרטי או מסחרי – אבל זה נכון גם לגבי קטלן! המלכודות האסיאתיות מטפלות ביתוש שהוא מאוד עצלן – מבחינת מיקום הקטלן – יש לאתר מקום שהוא יחסית מוצל/קריר/לח, ללא רוחות, בגובה נמוך – ליד שיחים לדוגמא וכו. היבואן המתמחה ביתושים מזה המון המון זמן והוא עם המון ניסיון – מפציר שהבדל של 3-4 מטר במיקום יכולים להפוך את המלכודות למעולה או לא טובה בהבדל משמעותי – קחו שלושה-ארבעה ימים אחרי שמיקמתם ותראו את התוצאות ברשת – לא עובד? – להזיז למיקום אחר (שוב – אזור קריר, נמוך, ללא רוחות וכו) ובמידה וגם לא הולך – הוא מזמין את חברי הקבוצה ליצור קשר – לשלוח הודעה לחברה ולא לשכוח לצלם את הגינה (בוידאו ולזוז לאט) כדי שימליץ לכם על אזור נכון למיקום וכו (תמונות, וידאו וכו כדי לסייע להם לסייע לכם! זה עובד! מניסיון עם מאות מקרים!)

– המלכודות נגד היתוש הרגיל – הגובה האידיאלי מעל 1.5 מטר מהקרקע – זה טווח התעופה המועדף על היתוש הרגיל וזה הגובה הנכון למשוך את היתושים.


קטלן יתושים ORITRAP – דגם Asian Tiger

השוס – המלכודת ליתוש הנמר האסיאתי (מכה!!) – זה הקטלן היחיד בשוק (וניסיתי המון!) שיתמודד עם הבעיה – הוא מיועד לטיפול ביתוש מזן זה בעיקר (פחות יעיל ליתושים הרגילים. יתפוס אותם קצת ״על הדרך״ אבל פחות ממוקד) – הוא או יחסל לכם את הבעיה לחלוטין או יוריד אותה בצורה קיצונית (כלומר תפגשו איזה יתוש אחת לכמה זמן כי זה לא "כיפת ברזל" – הם עפים ובאים גם מבחוץ ומסתובבים וכו…) – אתם פשוט תזכו במרפסת/חצר מחדש!
יעילה כנגדיתושי "הנמר האסיאתי" ושאר סוגי היתושים (ביעילות נמוכה יותר).
– גורמי משיכה: פיתיון שפותח במשך 15 שנה ומורכב בין היתר מ: L(+) – Lactic Acid, Caproic Acid, Ammonium Lactate. ריח הפיתיון (האדם אינו מריח ריח זה) עולה מהמכשיר ומייצר אלומת אוויר ברוחב גוף האדם. אלומה זו מושכת את היתושים אל המלכודת.
– מידות המכשיר: קוטר: 38ס"מ גובה: 28ס"מ
– הספק: 4 Watts
– תכולת האריזה: מעמד, 2 רשתות איסוף, גזה, פיתיון.
– מיועד לשימוש: בכל מקום הנגוע ביתוש הנמר האסיאתי. מתאים רק מחוץ לבית (גינה/חצר/מרפסת וכו )

עיקרון פעולה:
1. בעזרת המאוורר המובנה, משתחררות לאוויר מולקולות ריח של הפיתיון המהפכני. בנוסף, צורת זרימת האוויר מדמה את גוף האדם.
2. היתושים העוברים בסביבת המלכודת נמשכים אל מקור הריח והפיתיון.
3. היתושים הנמשכים לפיתיון נשאבים לתוך המלכודת באמצעות מאוורר רב עוצמה המובנה בתוכה.

מחיר מיוחד לחברי הקבוצה – 649 שח | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-63582 
קוד קופון – INEEDITKSP

לסרטוני הדרכה על המלכודת – לחצו כאן
יתוש הנמר האסייתי | יתוש הטיגריס האסייתי | יתוש נמר

*בנוסף תוכלו להוסיף למשלוח גם פתיון נוסף לעתיד (באריזה מגיע פתיון לחודשיים) ב-10% הנחה בקניית אחד או קבלו 20% הנחה בקניית זוג ומעלה (תוכלו לבחור של החודשיים/שלושה/חמישה):
– פתיון לחודשיים – https://ksp.co.il/item/4786-63873 במחיר של 75 שח לחברי הקבוצה במקום 94 שח | קופון – INEEDITKSP
– פתיון לשלושה חודשים – https://ksp.co.il/item/4786-94978במחיר של 95 שח לחברי הקבוצה במקום 119 שח | קופון – INEEDITKSP
– פתיון לחמישה חודשים – https://ksp.co.il/item/4786-63878במחיר של 119 שח במקום 149 שח

** יש לכם כבר את המלכודת? צריכים פתיונות? קבלו מבצע לחברי הקבוצה – קנו פתיון אחד ב-10% הנחה או זוג ומעלה ב-20% הנחה


מלכודת ביתית ליתושי הטיגריס האסייתי Oritrap Biogents BG-Home

חדש! מלכודת משלימה ליתוש הנמר האסיאתי. שימו לב – המלכודת חדשה בארץ – וזו גרסא חדשה של מלכודת אחרת שהיתה בעבר שהחברים מ ORITRAP פסלו ולא הכניסו לשיווק בארץ בגלל שהיתה פחות מוצלחת. אז זו הגרסא השונה והחדשה – והיא משמשת כמלכודת משלימה בלבד למלכודת הראשית שיושבת בחוץ – בגינה ויותר מיועדת לאזורים שהם ממש מוכי יתושים (פחות כמוצר עצמאי – ואישית אני פחות התחברתי אליה)

מלכודת ביתית ליתושי הטיגריס האסייתי Oritrap Biogents BG-Home, מלכודת ייחודית שתוכננה במיוחד ללכידת יתושי הטיגריס האסייתי ופותחה על ידי חברת Biogents הגרמנית, המלכודת לוכדת גם סוגי יתושים אחרים, אך ביעילות נמוכה יותר.

בעזרת פיתיון מיוחד, אשר פותח במשך 15 שנה באוניברסיטת רגנסבורג שבגרמניה, המלכודת מושכת את יתושי הטיגריס האסייתי, שואבת ולוכדת אותם לתוך המלכודת באמצעות מאוורר רב עוצמה המובנה בתוכה. בנוסף, טבעת חימום בראש המכשיר מדמה את חום גוף האדם ומושכת אליה את היתושים. המלכודת מיועדת לשימוש בכל מקום הנגוע ביתושי הטיגריס האסייתי, בתוך הבית או במקום המוגן מגשם. המלכודת מיועדת כאמצעי משלים לטיפול ביתושי הטיגריס ואינה באה להחליף את המלכודת לגינה. המלכודת מגיעה עם פיתיון לחודשיים (הפיתיונות של החודשיים או השלושה הרגילים מתאימים למלכודת זו).
שוב – אני פחות ממליץ לקנות אותה ישר – רק אחרי שתעבדו עם המלכודת הראשית ותראו שהיא מטפל ביתוש האסיאתי באזורכם ובמידה ותבחינו שהאוכלוסיה (יתושים) גם חודרים הביתה וכו – ואין לכם רשתות – רק אז אולי. עדיף להתמקד במלכודת הראשית + רשתות טובות (ומחזיר רשתות) ופתרתם ב 99% מהמקרים את הבעיה קומפלט

מחיר מיוחד לחברי הקבוצה – 359 שח | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-139200 
קוד קופון – INEEDITKSP


זוג מלכודות הטלה ליתוש הטיגריס האסייתי ORITRAP Biogents BG-Gat

ולמי שסובל ורוצה לטפל בתופעה צורה נרחבת יותר – מלכודת הטלה (זה לא יפתור את המכה ללא המלכודת הראשית)

מלכודת יתושים איכותית מבית Oritrap, המלכודת היחידה בעולם לחיסול יתוש הנמר האסיאתי המעביר מחלות מסוכנות כמו קדחת הנילוס, קדחת דנגי ועוד מחלות מסוכנות.
מלכודת ה BG-GAT הינה מלכודת נוחה וקלה לשימוש, לעזרה בטיפול ובהקלה כנגד יתושי הטיגריס האסייתי ויתושים אחרים. המלכודת משמשת כמלכודת משלימה לקוטל יתושי הטיגריס האסייתי ORITRAP Asian Tiger ואינה יעילה לבדה.
המלכודת הפאסיבית מושכת את נקבות יתושי הטיגריס האסייתי ויתושים אחרים, המחפשות מקום להטיל בו ביצים. היתושים נלכדים בתוך המלכודת ונדבקים לכרטיס הדביק (דביקון).

מחיר מיוחד לחברי הקבוצה – 245 שח בלבד | קוד קופון – INEEDITKSP
קישור – https://ksp.co.il/item/4786-136936

** ומי שצריך דפי דבק למלכודת – קבלו 10% הנחה – קופון – INEEDITKSP | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-136916


קטלן יתושים ORITRAP דגם Home & Garden

קוטל היתושים הביתי יעיל נגד יתושים (לא מיועד ליתוש הטיגריס האסייתי), ברחשים, פרפרי עש ומעופפי לילה מטרידים אחרים.
מלכודת היתושים הביתית מיועדת לשימוש בבית, בגינה קטנה, מרפסת, בבתי קפה, חדרי אוכל, מלונות, בריכות שחייה ובכל מקום הנגוע ביתושים (לא יתושי טיגריס אסייתי) ומעופפים מזיקים אחרים.

עיקרון פעולה:
   2 נורות אולטרא סגולות מפיקות חום ואור באורך גל של 365nm (אורך גל זה הוכח מדעית כיעיל ביותר במשיכת יתושים וחרקים מעופפים).
   דיסקית המתכת מצופה בטיטניום דו-חמצני (TiO2). הקרניים האולטרא סגולות פוגעות בשכבה זו ויוצרות תהליך פוטו-קטליזה אשר מייצר לחות ו-CO2.
   מאוורר רב עוצמה שואב את היתושים ושאר החרקים המעופפים בסביבת המכשיר אל תוך מיכל האיסוף.

– גורמי משיכה: לחות הנפלטת גם היא כתוצאה מתהליך הפוטו-קטליזה. CO2 הנפלט כתוצאה מתהליך פוטו- קטליזה. אור אולטרא סגול באורך גל 365nm. חום הנפלט מהמנוע והנורות.
– הספק: 26W
– מידות המכשיר: קוטר: 27 ס"מ גובה: 30 ס"מ
– מיועד לשימוש: בבית, בגן, בבתי קפה, חדרי אוכל, מלונות, בריכות שחייה ובכל מקום הנגוע ביתושים ומעופפים מזיקים אחרים
-ניתן לתלייה – מתאים גם לפנים הבית!

מחיר מיוחד לחברי הקבוצה – 283 שח כולל משלוח עד הבית | קוד קופון – INEEDITKSP
קישור – https://ksp.co.il/item/4786-63586 

** למי שיש כבר את הקטלן וצריך נורות להחלפה (מומלץ אחת לעונה) – קוד קופון INEEDITKSP יקנה לכם 10% הנחה | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-94976


קטלן יתושים ORITRAP דגם PROFESSIONAL

מלכודת היתושים המקצועית יעילה נגד יתושים (לא מיועדת ליתוש הטיגריס האסייתי), ברחשים, פרפרי עש ומעופפי לילה מטרידים אחרים.
קוטל היתושים המקצועי מיועד לשימוש בגינה, בבתי קפה, חדרי אוכל, מלונות, בריכות שחייה ובכל מקום הנגוע ביתושים ומעופפים מזיקים אחרים. בשל גודל המכשיר, איננו ממליצים למקמו בתוך בית.

 עיקרון פעולה:
   2 נורות אולטרא סגולות מפיקות חום ואור באורך גל של 365nm (אורך גל זה הוכח מדעית כיעיל ביותר במשיכת יתושים וחרקים מעופפים).
   דיסקית המתכת מצופה בטיטניום דו-חמצני (TiO2). הקרניים האולטרא סגולות פוגעות בשכבה זו ויוצרות תהליך פוטו-קטליזה אשר מייצר לחות ו-CO2.
   מאוורר רב עוצמה שואב את היתושים ושאר החרקים המעופפים בסביבת המכשיר אל תוך מיכל האיסוף.

– גורמי משיכה: לחות הנפלטת גם היא כתוצאה מתהליך הפוטו-קטליזה. CO2 הנפלט כתוצאה מתהליך פוטו- קטליזה. אור אולטרא סגול באורך גל 365nm. חום הנפלט מהמנוע והנורות
– מידות המכשיר: קוטר: 30 ס"מ גובה: 55 ס"מ
– הספק: 48 Watts
– מיועד לשימוש: בבית (לא מומלץ ל״תוך״ הבית – מיועד לחצר/גינה וכו, בגן, בבתי קפה, חדרי אוכל, מלונות, בריכות שחייה ובכל מקום הנגוע ביתושים ומעופפים מזיקים אחרים.
– ניתנת לתלייה. שימו לב – הדגם פרו מיועד לעבודה בחוץ לחללים גדולים יותר (חצר/גינה וכו)

מחיר מיוחד לחברי הקבוצה – 448 שח עד הבית | קוד קופון – INEEDITKSP
קישור – https://ksp.co.il/item/4786-93924

** למי שיש כבר את הקטלן וצריך נורות להחלפה (מומלץ אחת לעונה) – קוד קופון INEEDITKSP יקנה לכם 10% הנחה | קישור – https://ksp.co.il/item/4786-94973


תהנו! תתחדשו על הגינה!
לי, אחרי שבועיים-שלושה – זה עשה פלאים! פשוט פלא! מדהים. מפה אני קורא לכל חברי תושבי נס-ציונה – שימו שימו לכם את זה וככה נסבול פחות בעיר… (ואני סוגר כבר יותר משלוש שנים עם המלכודות! ברכה!).

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s