טיפים והמלצות·כללי

Amazon Free Shipping – 22-7-18

שינויים ועדכונים… רכבת ההרים של אמזון.. – משלוח חינם.

לדיון המלא + כל הפרטים – בקבוצת כזה אני רוצה ! I Need It  בלבד –https://www.facebook.com/groups/INeedItIL/permalink/1741041849344306/.

 

כמו שהוסבר בקבוצה מספר פעמים בסופש האחרון – המערכת הזמנות באמזון ארהב עוברת שינויים – אין שום מידע רישמי או מאומת – כרגיל באמזון רב הנסתר על הגלוי.

בסופש האחרון היו 2 ״בעיות״ מרכזיות –

 1.  מחיר השילוח הבסיסי קפץ.
 2.  בהזמנה של מספר פריטים באותה הזמנה חושבו דמי השילוח במכפלות לאותם פריטים (באמזון כעקרון יש ״ דמי שילוח בסיסיים״ ואז תוספת לפי משקל. בסופש אם הייתם לוקחים כמה פריטים – חושב לכל פריט דמי השילוח הבסיסיים וזה התווסף לעלות שילוח…)

עדכון 🔥 :

החל מהבוקר שלנו ( מחצות שלהם) – כמו שחלקכם כבר ראה – יש שוב רכבת הרים לכיוון החיובי :

 • – משלוח חינם חזר – למרבית המוצרים! לא לכבדים/גדולים. עדכון למינימום הזמנה לזכאות :75 דולר
 • – דמי השילוח הבסיסיים חזרו לנורמל הקודם ובנוסף ככל הנראה תוקן הבאג של המכפלות של הדמי שילוח הבסיסיים (כלומר אם תוסיפו דברים בעגלה – יתווסף רק החלק היחסי שלהם בעלות המשלוח – לפי המשקל וכו.. וללא הכפלה של הדמי שילוח הבסיסיים)

שאלות/תשובות:

 • עד מתי זה או האם זה קבוע – אין לי מושג!
 • האם זה באג? – אני מניח שלא ואני מניח שכל השינויים שאנחנו חווים כרגע נובעים מ Fine-Tuning של המערכת – אני רואה מהבוקר שעוד ועוד מוצרים מצטרפים תוך כדי – זה תמיד ככה (עדכון המערכת מה זכאי ומה לא) .
 • מיסוי – כמו תמיד – בעסקאות מעל 75 דולר המערכת מחייבת במיסוי כנדרש. גם פה, כמו בעבר, חישוב המיסים לוקח בחשבון את שווי המשלוח (למרות שהוא בחינם) מכיוון שההטבה נרשמת כהטבה כספית (כמו גיפט קארד) ולכן חישוב המיסים כולל את שווי המשלוח.
 • איך אני יודע אם המוצר זכאי למשלוח חינם? קודם כל המוצר צריך להיות ככזה שנמכר ע״י אמזון כמוכר ובנוסף שווי העסקה הכוללת צריכה להיות מעל 75 דולר. לאחר מכן זה ניסוי ובדיקה… אין דרך אחרת כרגע.
 • איך בוחרים את אמזון כמוכר? אז יש מיליון מוצרים ובערך חצי מיליון מוכרים – איך אני מסנן מוצרים שנמכרים ע״י אמזון כמוכר+נשלחים לארץ? –https://www.facebook.com/groups/INeedItIL/permalink/1721419007973257/
 • *חשוב* יש לבחור ״משלוח חינם״ בעמוד בחירת משלוח! בדיפולט המערכת לא בוחרת משלוח חינם – אתם צריכים לבחור.
 • ״ אני לא רואה משלוח חינם! מה עושים?״ – קוראים את התנאים של המבצע – מה שכתבתי למעלה, בודקים שהעגלה מעל 75 דולר, בודקים שהמוכר זה אמזון ו-*חשוב* בוחרים ״משלוח חינם״ בעמוד בחירת משלוח! בדיפולט המערכת לא בוחרת משלוח חינם – אתם צריכים לבחור. במידה ועשיתם כל הנדרש ועדיין אין – כנראה מוצר אחד או יותר ״משבש״ – שחקו עם העגלה כדי לפענח.
  יתכן שמוצר אחד ״דופק״ את העגלה. תשחקו עם זה ותראו מי מהם ! – תתחילי במוצר אחד בכמות גדולה – שיהיה מעל 75 דולר. יש חינם? ממשיכים . תורידו את הכמות לכמות הרצויה.  ואז תוסיפו עוד מוצר – שוב – כמות גדולה כדי שיקפיץ לך את העגלה מעל 75… יש? ממשיכים – מורידים לכמות הרצויה …וכך הלאה עד שמוצאים מי "הבעייתי".ועכשיו מה עושים? ממשיכים בצרכנות נבונה וקונים מה שצריך ומנסים לנצל טוב את המבצע אבל מנגד לא להשתגע…

  רוצים להחזיר אהבה ? מעוניינים לרכוש משהו שלא עולה פה בקישורים בקבוצה – נודה לכם מאוד אם תיכנסו מהקישור פה ❤️ (עליכם ועל המחיר זה כמובן לא משפיע. אהבה חינם נטו שלכם אלינו):
  קישור לאמזון ארהב – משלוח חינם – https://amzn.to/2NhIrsg

37685784_10155700646073008_7970812157178675200_n

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s