כללי

Netgear WLAN Range Extender

מדי פעם אני נשאל לגבי נקודת גישה אלחוטית – כלומר מגדיל טווח אלחוטי. בגדול זה פתרון סבבה רק שצריך להבין שנקודה כזו שמתחברת אלחוטית לראוטר ומשדרת במקביל לשאר המכשירים תסבול לפעמים מ״עיכובים״ קטנים (ולעיתים לא מורגשים בכלל) כי בעצם היא עושה פינג פונג בין המכשירים מצד אחד ובין הראוטר מצד שני – ושהפינג-פונג הזה מבוסס על אלחוט משני הצדדים – זה בסדר אבל לא מעולה. מי שרוצה לשפר ביצועים אז מומלץ שאותה נקודת גישה אלחוטית (החדשה) תתחבר לראוטר בכבל ומשם היא תשדר. למי שאין נקודת רשת רחוקה יכול ״לייצר״ כזו בשימוש ברשת החשמל – תסתכלו במוצר האחרון פה (האחרון ברשימה) – TP-Link רשת על גבי תשתית חשמל

למי שבכל זאת צריך רק להגדיל קצת טווחי קליטה ללא התעקשות על פינג נמוך וכדומה – או לחילופין יש לכם נקודת רשת באזור השני של הבית ומשם אתם רוצים להרחיב את הגישה האלחוטית (במכשירים הללו יש כניסה/יצאה של רשת וניתן להשתמש בה בחיבור לראוטר ומשם לשדר רשת אלחוטית) —  זו הסדרת מוצרים שאני ממליץ עליה. יש זולים ממנה וכו אבל זו מומלצת בעיני.

Netgear WLAN Range Extender

ברשת אלחוטית יש פרוטוקולים ועם השנים הם התקדמו – כיום שולט פרוטוקול 802.11ac (לפניו היה 802.11n ולפניו 802.11g ולפני לפני – 802.11a/b). ההמלצה החד משמעית כיום לקנות רק מכשיר שתומך ב 802.11ac – אבל תשימו לב שגם בתוך הפרוטוקול הזה בדרכ מופיע מספר 750/1200/1750/1900… – המספר הזה משקף את המהירות המקסימלית (המשותפת) של ההתקן. ככל שעולים גבוה יותר – המהירות גדלה. כמובן שצריך שהמכשיר מנגד יתמוך גם בפרוטוקול וכו – אבל במכשיר שהוא משמש כתשתית – עדיף להיערך קצת קדימה.

נצא לדרך – בסהכ זה מוצר אחד עם ״תתי״ דגמים – בהתאם למהירות –

לקריאה מעמיקה יותר על הדגמים – Netgear wifi boost

Netgear  WLAN Range Extender

  • דגם AC750 -קישור אמזון גרמניה – http://amzn.to/2qrUnQk  |  מחיר עד הבית – 48 יורו עד הבית – שזה כ-180 שח  // או מאמזון איטליה – http://amzn.to/2oY0Qmf – במחיר 45 יורו עד הבית.


  • דגם AC1200- קישור אמזון גרמניה – http://amzn.to/2oXtnbP  |  מחיר עד הבית – 62 יורו עד הבית שזה כ-245 שח  // או אמזון צרפת – http://amzn.to/2p5rlS2 – במחיר של 56 יורו עד הבית.  • דגם AC2200 – קישור- http://amzn.to/2p5HEy3  |  מחיר עד הבית – 134 יורו עד הבית שזה כ-525 שח.


שימו לב – לדגם הראשון (AC750) יש תת דגם שמשלב נקודת חשמל על המכשיר – כלומר פותח נקודת חשמל בזו שהוא השתמש.זו הלוגיקה של המכשיר –תגובה אחת בנושא “Netgear WLAN Range Extender

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s